Bilgi teknolojileri sektörü için mevcut olan bütün imkanları kullanıma sunma gayreti içinde olan firmamız PREMIER TURK adı ile 2003 yılında faaliyete geçmiştir.

Bugün itibariyle PREMIERTURK, 25 sertifikalı personeli ve teknik eğitimler konusunda yetişkin eğitmenleriyle birlikte bölgesinde güçlü bir teknoloji firması haline gelmiştir.

Içinde bulunduğumuz sektörün gereksinimlerini kar-şılamak ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adı-na firmamız kendi bölgesinde Microsoft, Cisco, Mile2, PearsonVUE, Prometric, IBM, HP gibi konusunda dünya devi olan firmalarin iş ortağı olarak rakipsiz ve tek firma haline gelmiştir.

Teknolojinin karşılaştığımız sorunların çözümünde kullanılması adına yürüttüğü çalışmaların başarılarını görmekten büyük mutluluk duyan PREMIER TURK, ürettiği çözümler ve sağladığı teknik destek ile bulunduğu konumu hak ettiğini, kendine büyük kazanımlar sunan
değerli referansları ile göstermektedir.

PREMIERTURK olarak üzerinde önemle durduğumuz müşteri memnuniyeti ve daha az maliyet politikasını bilişim teknolojilerinde uygulamanın mutluluğunu yaşarken , iş hayatında emeği geçen değerli iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve kendilerine hizmet etme imkanı bulduğumuz tüm kişi ve kuruluşlara saygılarımızı sunuyoruz

Start typing and press Enter to search